II MIĘDZY SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

II MIĘDZY SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

9 grudnia 2016 roku w ZSO nr 3 im. Bolesława Prusa w Sosnowcu odbył się II Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek diecezji sosnowieckiej.

Uczniowie naszego gimnazjum

Natalia Mielczarek – klasa III a

Adam Serafiński – klasa II a

wzięli w nim udział. Natalia została zakwalifikowana do drugiego etapu, który odbędzie się w styczniu 2017 roku.

13 stycznia 2017 roku odbył się II etap konkursu. Uczennica naszej szkoły – Natalia Mielczarek (klasa 3a) zajęła II miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY