BIOLOGIA INACZEJ …….

BIOLOGIA INACZEJ …….

Uczniowie klasy IIa i IIIa naszego Gimnazjum uczestniczyli w Zimowych Spotkaniach z Nauką, które odbyły się na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  Zajęcia podzielone były na trzy moduły: życie intymne zwierząt, od jajka do kury czyli o embriologii ptaków słów kilka, evo devo czyli embriologiczne dowody na istnienie ewolucji. Oprócz ciekawych prelekcji popartych prezentacjami multimedialnymi i ciekawymi filmami nasi uczniowie brali udział w części warsztatowej zajęć.

Bożena Dąbek