Dni otwarte CKZiU, Grota Roweckiego 66.

Dni otwarte CKZiU, Grota Roweckiego 66.

W dniu 15 marca nasi Gimnazjaliści brali udział w dniach otwartych szkół należących do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego:

• Technikum Ekonomicznego
  • Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego
  • Technikum Projektowania i Stylizacji Urody
  • ZSZ Gastronomicznej
  • ZSZ Artystyczno-Rzemieślniczej.

Na sali gimnastycznej Technikum Ekonomicznego znajdowały się stanowiska poszczególnych zawodów nauczanych w tych szkołach. Uczniowie i nauczyciele udzielali informacji o zawodach , którymi byli zainteresowani nasi uczniowie.