Festiwal zawodów 2017 w Technikum samochodowo – mechatronicznym

Festiwal zawodów 2017 w Technikum samochodowo – mechatronicznym

11 grudnia 18 uczniów z klas 3b, 3c, 3d uczestniczyło w zajęciach zawodoznawczych na warsztatach  szkolnych technikum samochodowo – mechatronicznego.  Uczniowie  uczestniczyli zajęciach z nowoczesnej diagnostyki pojazdów.  Spotkali się również z uczniami i nauczycielami przedmiotów zawodowych w pracowni obrabiarek sterowanych numerycznie i  pracowni mechatronicznej.  Należy dodać że przyszli mechanicy aktywnie brali udział  w zaproponowanych zajęciach.