FESTIWAL

W  dniach 6-9 grudnia 2016  w Elektroniku odbywał się Europejski Festiwal Umiejętności Zawodowych. Na kilkunastu stanowiskach gimnazjaliści  ze wszystkich sosnowieckich gimnazjów wykonywali  zadania  z dziedziny  IT, elektroniki. Nasi uczniowie mogli na kilkunastu stanowiskach sprawdzić  swoje uzdolnienia  informatyczne, elektroniczne, manualne. Poetka noblistka  Wiesława Szymborska powiedziała „Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono”, na festiwalu była ku temu doskonała okazja. Gorące podziękowania dla nauczycieli i uczniów technikum   za trud włożony w przygotowanie festiwalu.

lutowanie