„Fototechnik ? czy to dla mnie”

„Fototechnik ? czy to dla mnie”

W dniu 26 X 2016 siódemka naszych dziewczyn wzięła udział w zajęciach zawodoznawczych   w Technikum  Projektowania i Stylizacji Ubioru. Mieliśmy możliwość obserwować przy pracy kolegów z drugiej technikum wykonujących zadania w programie fotoshop – przygotowujące ucznia do egzaminu kwalifikacji „Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych”.  Odwiedziliśmy również  dwie pracownie  fotograficzne , gdzie uczniowie klas pierwszych technikum wykonywali zdjęcia portretowe. Kolejnym miejscem, które mieliśmy okazje zobaczyć była ciemnia fotograficzna.