IIa na Festiwalu Nauki w Wyższej Szkole Biznesu

IIa na Festiwalu Nauki w Wyższej Szkole Biznesu

15 marca uczniowie klasy IIa  wraz z opiekunami  p. B. Dąbek i p. K. Bańką  wzięli udział
w Festiwalu Nauki organizowanym po raz czternasty w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie wysłuchali wykładu dr Jacka Francikowskiego  biologa, pracownika  Katedry  Fizjologii Zwierząt i Ekotoksykologii  Wydziału  Biologii i Ochrony Środowiska . .Wykład zatytułowany był: „Mieszkańcy ludzkiego ciała”.

Bożena Dąbek, Katarzyna Bańka