JEDEN Z DZIESIĘCIU

JEDEN Z DZIESIĘCIU

Dnia 30 maja odbył się konkurs z fizyki dla uczniów naszej szkoły wzorowany na teleturnieju “Jeden z dziesięciu”. Nasz konkurs był wyjątkowo jeden z jedenastu, zgłosili się uczniowie z klas Ia, IIa i IIIa. Rywalizacja była bardzo wyrównana a najlepszym uczniem okazał się Janek Rzeszutek z klasy IIa, który uzyskał największą liczbę punktów oraz zachował szanse, gdy inni je stracili.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo wykazali się wiedzą, umiejętnością rywalizacji oraz koleżeństwem.
Bożena Pieniążek