KONKURS z FIZYKI

KONKURS z FIZYKI

Dnia 22 maja odbył się wzorowany na teleturnieju „Jeden z dziesięciu” szkolny Konkurs z fizyki z udziałem … 6 uczniów klas II a i III a. Walka o finał była bardzo zacięta, uczniowie wykazywali się znajomością fizyki głównie z klasy pierwszej i drugiej. Do finału zakwalifikowali się trzej uczniowie z klasy III a i zwycięzcą został Bartosz Zagrodzki, który zgromadził najwięcej punktów przy dwóch zachowanych szansach, dwie szanse zachował także Sebastian Zawierucha. Uczestnicy wykorzystali wszystkie przygotowane pytania.

A nagrodami są oceny oraz słodycze.

Konkurs przygotowała Bożena Pieniążek.