(NOWE ZDJĘCIA) Lekcja biologii na Uniwersytecie Śląskim

(NOWE ZDJĘCIA) Lekcja biologii na Uniwersytecie Śląskim

W czwartek 28 września uczniowie klasy 2a wraz z opiekunami  Panią B. Dąbek i Panią K. Bańką uczestniczyli w niezwykłej lekcji biologii.  Uczniowie  odbyli  podroż po ludzkim ciele i wspólnie odkrywali  jego najgłębiej  skrywane  tajemnice . Dowiedzieli  się jak pracują mięśnie oraz zajrzeli  w głąb ludzkich  serc i umysłów. Połączyli  ludzki mózg z komputerem oraz szukali odpowiedzi na pytanie, czy tlen jest szkodliwy dla człowieka.

NOWE ZDJĘCIA DO POBRANIA OKOŁO 1 GB

Bożena Dąbek Katarzyna Bańka