Lekcja biologii w Palmiarni w Gliwicach.

Lekcja biologii w Palmiarni w Gliwicach.

Uczniowie klasy IIIc i IIId   wraz z opiekunami. B. Dąbek i p. D. Kwaśniewską 16 listopada uczestniczyli w niecodziennej  lekcji biologii. Zajęcia odbyły się w Palmiarni Miejskiej w Gliwicach. W tym niezwykłym miejscu nasi uczniowie mieli niepowtarzalną możliwość bezpośredniego kontaktu z egzotyczną przyrodą. Tematyka „Ścieżki wiedzy o roślinach egzotycznych” obejmuje omówienie grup roślin przyprawowych i sukulentów oraz rodziny bambusów i palm. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również piękne akwaria z rybami.

Bożena Dąbek