Lekcja biologii na Uniwersytecie Śląskim

Lekcja biologii na Uniwersytecie Śląskim

20 listopada uczniowie klasy 2d wraz z opiekunami p. B. Dąbek i p. M. Ziuziańską brali udział w niecodziennej lekcji biologii prowadzonej przez pracownika Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.  Uczniowie poznali budowę i  funkcjonowanie komórek budujących układ nerwowy.  Mieli też okazje samodzielnie pracować z mikroskopem i obserwować preparaty komórek, które budują układ nerwowy psa i kota.

B.  Dąbek, M. Ziuziańska