Miejski konkurs z fizyki

Miejski konkurs z fizyki

W piątek 2 czerwca w CKZiU przy ul. Kilińskiego odbyło się wręczenie nagród dla uczestników miejskiego konkursu z fizyki dla uczniów gimnazjum, który polegał na pokazaniu na fotografii różnych zjawisk fizycznych.

Z naszej szkoły wzięła udział uczennica klasy IIc Wiktoria Domagała, która zajęła 3 miejsce i otrzymała wyróżnienie w postaci dyplomu oraz nagrody rzeczowej. Gratulujemy Wiktorii i życzymy powodzenia w następnych konkursach!

A jeśli jeszcze ktoś inny interesuje się fotografią, to zachęcam do robienia ciekawych zdjęć i do wzięcia udziału w kolejnym roku.

Bożena Pieniążek