Młodzieżowy Budżet Obywatelski

Młodzieżowy Budżet Obywatelski

W dniu 28.09.2017r. odbyło się posiedzenia Szkolnej Komisji w sprawie oceny projektów Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu. Oto pozytywnie zaopiniowane zgłoszone PROJEKTY:

1.  „Montaż ogólnodostępnego dystrybutora wody wraz z osprzętem” (koszt 4 000 zł), Jakub Kopeć uczeń klasy 3A
  2.  „Urozmaicenie bazy sprzętowej w ZSEiI. Trening funkcjonalny” (koszt 3 461 zł), Oskar Lasek uczeń klasy 2B
  3.  „Strefa odpoczynku i nauki” (koszt 2 500 zł), Krzysztof  Mącznik uczeń klasy 2A
  4.  „Ławki korytarzowe” (koszt 2 060 zł) Dariusz Nowak uczeń klasy 2A
  5.  „Zakup sprzętu realizatorskiego do szkolnego nagłośnienia” (koszt 6 000 zł) Anna Wiklik uczennica klasy 2A

Prezentacja Dariusz Nowak (POBIERZ)

• DOWOLNE KONTO MICROSOFT (LOGOWANIE ODBYWA SIĘ PO STRONIE MICROSOFT)

Prezentacja Krzysztof Mącznik (POBIERZ)

• DOWOLNE KONTO MICROSOFT (LOGOWANIE ODBYWA SIĘ PO STRONIE MICROSOFT)

Prezentacja Oskar Lasek (POBIERZ)

Opiekunowie SU: Agnieszka Kołaczyńska, Katarzyna Bańka