Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu Gimnazjum nr 15 doskonale przygotuje Twoje dziecko do podjęcia najważniejszej decyzji w życiu, takiej jak wybór szkoły średniej. Poziom nauczania pozwala na napisanie egzaminu gimnazjalnego oraz ukończenie szkoły z najlepszymi wynikami. Nowością jest otwarcie dodatkowej klasy. Jako pierwsi w gminie utworzyliśmy oddział matematyczno-informatycznego, obejmuje on dodatkowe lekcje w zakresie informatyki, matematyki oraz umożliwia poznanie programów wchodzących w skład MS Office. Przewidywane są również zajęcia projektowania stron internetowych przy pomocy skryptów PHP Absolwenci będą najlepiej przygotowani do podjęcia nauki w naszym technikum oraz innych dobrych szkołach ponadgimnazjalnych.