PROMOCJA SZKOŁY

Rozpoczął się gorący sezon promowania szkół w celu zainteresowania oferta edukacyjną kandydatów do klas pierwszych.

I nasze gimnazjum nie pozostaje w tyle. Szczególnie aktywne grupy uczniów wraz z nauczycielami odwiedzają szkoły podstawowe i szóstoklasistów, aby zapoznać ich z możliwościami szkoły i zaprosić na Dzień Otwarty. Bywa, że wyprzedzając wydarzenie przyjęcia do nowej szkoły, już podczas takich wizyt zawierane są znajomości pomiędzy uczniami, czego pamiątkę stanowi dokumentacja fotograficzna.

Iwona Wilczyńska; zdjęcia Marta Ziuziańsk