POKAZY FRYZJERSKIE W TECHNIKUM PROJEKTOWANIA I STYLIZACJI UBIORU

POKAZY FRYZJERSKIE W TECHNIKUM PROJEKTOWANIA I STYLIZACJI UBIORU

W dniu  8  lutego 2017 uczennice naszego Gimnazjum obserwowały Pokazy fryzjerskie   w Technikum Projektowania i Stylizacji Ubioru. Uczniowie najstarszych klas fryzjerskich zarówno technikum jak i zasadniczej szkoły zawodowej  z  całej południowej Polski wykonywali fryzury . Pokazy miały  charakter konkursu , którego tematem przewodnim była   „Kosmiczna Barbie”. Gościem konkursu był również Konrad Rotko stylista pracujący  w katowickim oddziale „Atelie Maniewski” (absolwent Technikum Projektowania i Stylizacji Ubioru). Młody dwudziestokilkuletni człowiek opowiedział o swojej  drodze do bycia stylistą w tak prestiżowym , znanym w całej Polsce atelie, wykonał  farbowanie włosów.