Trzymaj formę!

Trzymaj formę!

W ramach realizacji w naszym Gimnazjum programu „Trzymaj formę” uczniowie klasy 2c i 2d pod opieką   p. Bożeny Dąbek przygotowali  smaczne kanapki i sałatki. W kanapkach zdecydowanie prym wiodły warzywa- świeże pomidory, ogórki, papryka, zielona sałata, rzodkiewka, szczypiorek. Sałatki
w niczym nie  ustępowały  kanapkom. Były sałatki owocowe, z kurczakiem,
z awokado…. same pyszności. Ciężkiej pracy uczniów towarzyszyły dobre humory i zadowolenie z efektów swojej pracy. Wszystko smakowało wyśmienicie!