Turniej szachowy

Turniej szachowy

Nasza szkoła ma przyjemność w tym roku organizować turniej szachowy na szczytny cel. – ,,Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Bo to właśnie my pracujemy nad pierwszym turniejem szachowym w Sosnowcu z okazji WOŚP.

Jak to będzie wyglądać?

Turniej podzielony jest na dwa etapy.

Rozgrywki początkowe w ZSEiI

Etap ten odbędzie się w naszej szkole w dniu 09.01.2019 r.

Osoby, które dostaną się do pół finału przechodzą do kolejnego etapu!

Etap II

Finał WOŚP w hali na Zagórzu

Etap ten odbędzie się 13.01.2019 r. To właśnie tam zmierzą się półfinaliści.

Wciąż czekamy na chętnych! Rejestracja na wospelektroniksc.pl

Pozdrawiamy.

ZSEiI