V Regionalny Turniej Szachowy

V Regionalny Turniej Szachowy

23 listopada w Szkole Podstawowej nr 15 w Sosnowcu odbył się V Regionalny Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Dzielnicy Niwka.

W kategorii SKOCZEK, dla uczniów urodzonych w latach 2001 – 2005, zwycięzcą został uczeń naszej szkoły, klasy III a – BARTOSZ ZAGRODZKI, II miejsce zajął Michał Ttytko ze SP 15, kolejne miejsca zajęli Dominik Chrząścik ze SP 13 i DARIUSZ GOZDEK uczeń klasy II a.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami okolicznościowymi, a zwycięzcy pucharami, medalami i dyplomami.

GRATULUJEMY!!