Zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie

Gimnazjum nr 15 w Sosnowcu, zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału
w konkursie przyrodniczym „Najpiękniejsze zakątki naszego miasta” w ramach obchodów DNI ZIEMI w naszym mieście.

Cele konkursu:

• rozbudzenie wśród młodzieży szkolnej zainteresowań turystyczno-krajoznawczych
  • rozwijanie inwencji twórczej, prezentacja możliwości twórczych uczniów szkół podstawowych
  • kształtowanie postaw proekologicznych, uświadomienie potrzeby troski o środowisko naturalne

Organizatorzy:

mgr Beata Brodowska