ZASTĘPSTWA

SOSNOWIEC

string(15888) "
Zastępstwa w dniu 18.02.2020 wtorek
Anna ADAMUS
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 3 B1(2) - język angielski, 017 Stanisław MUTZ    
2 3 B1(2) - język angielski, 1.03 Justyna TUKAJ-WOJTAS    
3 język angielski - język angielski, 215 Dorota ŁADYŃSKA-ŚLIWA    
4 język angielski - język angielski, SG3 Robert BORÓWKA    
5 język angielski - język angielski, 212 Małgorzata ZAGRODZKA    
6 język angielski - język angielski, 212 Małgorzata ZAGRODZKA    
7 1 gg(2) - język angielski, 017 Stanisław MUTZ    
8 1 gg(2) - język angielski, 213 Stanisław MUTZ    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 P1 Stanisław MUTZ    
4 P1 Małgorzata ZAGRODZKA    
         
Przemysław DUDEK
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 1 A(1) - Informatyka, 302 Marzanna GRZESZCZUK    
2 1 cg(1) - I4_PDZ.Podstawy działalności zawodowej, 021 Piotr SIEWNIAK    
5 1 A(5) - Informatyka rozszerzona, 302 Marzanna GRZESZCZUK    
6 1 E(2) - Informatyka, 302 Marzanna GRZESZCZUK    
7 1 fg(2) - P4_PDZ. Podstawy działalności zawodowej., 023W Tomasz NOWAK    
8 1 fg(2) - P4_PDZ. Podstawy działalności zawodowej., 023W Tomasz NOWAK    
         
Magdalena DYLĄG
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 dg - matematyka, 208 Wioletta ZABOROWICZ    
3 1 dg - Matematyka rozszerzona, 222 Wioletta ZABOROWICZ    
4 1 cg - matematyka, 314 Mariola GRUDECKA    
5 3 D - Matematyka rozszerzona, 1.17 Iwona WILCZYŃSKA    
6 3 D - Matematyka rozszerzona, 206 Maria STUPAK    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 P1 Maria STUPAK    
         
Edyta ŁYCZKO-SILLER
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 H(5) - Informatyka rozszerzona, 306 Anna JANEK    
2 2 H(5) - Informatyka rozszerzona, 306 Anna JANEK    
         
Sławomir RYTYCH
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
2 wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później      
3 3 D(1) - wychowanie fizyczne, SG3 Tomasz RAKOCZY    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 SzT Tomasz RAKOCZY    
         
Edyta SZOZDA
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 4 A - Z7 Eksploatowanie urządzeń automatyki elektronicznej, 103 Małgorzata SZOTA    
5 4 A - Z7 Eksploatowanie urządzeń automatyki elektronicznej, 103 Małgorzata SZOTA    
6 3 G1(2) - Z4 Dobór urządzeń dźwiękowych do realizacji nagłośnienia, 102 Rafał KAPUŚCIŃSKI    
7 3 G1(2) - Z4 Dobór urządzeń dźwiękowych do realizacji nagłośnienia, 102 Rafał KAPUŚCIŃSKI    
8 2 B(2) - Z1 Montowanie oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych, 130 Monika KRZAK    
"

 

Ta strona korzysta z ciasteczek oraz chcemy ciebie poinoformować, że wraz z ustawą RODO zaaktualizowaliśmy politykę prywatności oraz zmniejszyliśmy ilość przetwoarzanych danych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. CZYTAJ DALEJ.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close